ga('create', 'UA-56118832-21', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Header Ads

Будинок по Фен-шуй: де можна розміщувати годинникЯкщо ви сумніваєтеся, де саме краще розмістити годинник, читайте нашу статтю. Докладні рекомендації допоможуть облаштувати ваш будинок по Фен-шуй.

Годинник - це унікальний прилад, чиє функціональне призначення показувати години і хвилини тільки цим не обмежується. Годинник - це ще й символ життя, витікає часу і буття взагалі. Тому інтерес майстрів фен-шуй до годинників в будинку цілком зрозумілий. В даний час ними вироблені численні рекомендації, що стосуються того, який годинник вибирати і де їх ставити в будинку. При будь - якому переплануванні будинку, варто дізнатися всі тонкощі і рекомендації Фен-шуй.

Згідно філософії фен-шуй, годинник є потужним прискорювачем енергії, з яким треба поводитися дуже обережно. Годинник доповнюють енергетичний простір кімнати і підсилюють позитивну енергетику.

Практично всі рекомендації майстрів фен-шуй стосуються виключно механічних годинників, так як електронні, на їхню думку, перевагами механічних не володіють і можуть навіть спровокувати головні болі. Місце електронних годинників - в офісі. Інші годинники бажано розташовувати в енергетично ємних кімнатах, де багато людей, життя кипить, є ділова активність: кухні, вітальні, робочі кабінети.

Куди повісити годинник в будинку

Всім, у кого не ладиться сімейне життя, слід повісити годинник у східній стороні будинку.

Годинник на південному сході будуть стимулювати приплив матеріального благополуччя і допоможуть вирішити фінансові проблеми.

Для східної і південно-східної сторін переважніше вибирати круглі дерев'яні годинники всіх відтінків синього, фіолетового і чорного
квітів. Але при цьому найкращий - зелений.

Південна сторона «відповідає» за славу і визнання, а південно-західна - за амурні справи і любовні пригоди. Якщо вам цього недостатньо і ви до цього прагнете - розміщуйте годинник у зазначених сторонах. Безпосередньо для південної сторони кращі годинники прямокутної або трикутної форми, червоного або зеленого кольору. Дуже вітаються тут дорогі, зроблені вручну годинники.

А для південно-західної - керамічні або порцелянові, квадратної або трикутної форми. З бажаних кольорів - рожевий, оранжевий, бежевий, жовтий.

Північ «відповідальний» за кар'єру і професіоналізм. Для північної сторони краще купувати годинники в металевому корпусі, круглої форми, строгих офісних відтінків - чорного, сірого, синього, металевого, блакитного.

Годинники на північному сході будуть сприяти отриманню нових знань, а на північному заході - залучення помічників і сприяти подорожей. Вимоги до годинників ті ж, що для звичайних «північних».

Розташовані на заході годинники сприяють творчості, а також зачаття і вихованню дітей. Найбільше тут доречні круглі, овальні, квадратні металеві годинник білого або сріблястого кольору.


Куди не можна вішати годинник

Щоб годинники стали помічниками в житті, важливо не тільки знати, куди їх повісити, але і те, куди їх вішати не рекомендується.

Наприклад, не можна, щоб при вході в будинок годинники кидалися в очі.

Спальня - тихе місце, повне спокою. Це інтимна зона, де відбуваються процеси обміну між двома партнерами тонкої енергетичної сутності. Тому гучні годинники, типу ходиков і будильників, тут небажані. Спальня їх не любить. Але якщо без будильника обійтися ніяк не можна, то краще, щоб він був маленький і непомітний.

Для дитячих кімнат підходять великі круглі годинники, всім своїм виглядом говорять, що не варто марно втрачати час - надолужити згаяне дуже важко або взагалі неможливо.
Не зберігайте зламані годинники в будинку, вони призводять до застою енергії і негативно впливають на гармонію простору, а також блокують роботу інших талісманів і активаторів енергії. Тут є два виходи - або лагодити, або викидати. Якщо ж це безцінний антикваріат, то його, на жаль, все одно краще зберігати далеко від житлових приміщень вашого будинку.

За вченням фен-шуй, подаровані годинники - це теж погано. Тому що потоки енергії, що циркулюють всередині людини, вельми чутливі до різноманітних втручань, одним з яких може стати резонанс, вироблений подарованими годинниками. Щоб нейтралізувати негатив, треба піднести відповідь дар - монетку, таким чином «обхитрив» Всесвіт і зробивши вигляд, що годинник ви купили собі самі.

Пісочний годинник по фен-шуй

Велика увагу майстра фен-шуй звертають на пісочний годинник. Пісок, який знаходиться в таких годинниках, - «живий» і перебуває у вічному русі, надаючи тим самим благотворний вплив на навколишній простір. Життєва енергія ци в таких місцях, де біжать пісочний годинник, незмінно буде активною і позитивною.

Найбільш підходящим матеріалом для корпусу пісочного годинника є дерево - матеріал живий та теплий, відчуває саме життя. Земля (пісок) в поєднанні з деревом сприятливо впливає на атмосферу будинку.

Для того щоб використовувати силу пісочного годинника повністю, їх треба ставити в певних місцях. Наприклад, там, де виразно відчувається нестача енергії ци, а також в таких місцях діяльності, де істотно усвідомлення того, що «час - гроші», або там, де йде генерація нових ідей і рішень. Словом, саме оптимальне місце для розташування пісочного годинника - робочий кабінет або офіс, де вони, на додаток до іншим своїм чудовим властивостям, можуть виконувати роль талісмана сектора знань.
Джерело